+48 605 573 651
Change language

WYSZUKAJ WYCIECZKĘ

Ponad 5000 wyselekcjonowanych ofert

REZERWACJA BILETÓW

Statki, autobusy, samoloty, pociągi, wydarzenia

NASZA OFERTA

Wycieczki, pielgrzymki, wyjazdy narciarskie

ŚLUBY W CHORWACJI i CZARNOGÓRZE

ŚLUB W CZARNOGÓRZE

 

ŚLUB W CHORWACJI

ŚLUBY W CHORWACJI i CZARNOGÓRZE

ŚLUBY W CHORWACJI I CZARNOGÓRZE - Wasz najpiękniejszy dzień w życiu

Jest na świecie wiele niezwykłych miejsc, w których można powiedzieć „TAK”… Wyspa Matki Boskiej Skalnej czy Zatoka Kotorska  w Czarnogórze lub Dubrownik jako perełka Chorwacji są absolutnie stworzone dla idealnej ceremonii zaślubin. Może właśnie dla Państwa…?

Ślub w słońcu Chorwacji i blasku jej perły - Dubrowniku. To miasto już od wielu lat stało się najpopularniejszą destynacją ślubną wśród par z całego świata. Południowe słońce Dalmacji i przepiękne adriatyckie wybrzeże... Ale ślub w Dubrowniku to coś więcej niż zachwycające widoki. Dla Was może stać się urzeczywistnieniem najpiękniejszego dnia w życiu.

Ślub na czarującej wyspie Matki Boskiej Skalnej w Czarnogórze. Mogą Państwo i Wasi goście spędzić niezapomniane wakacje na wybrzeżu Czarnogóry i powiedzieć “tak” w tym urzekającym miejscu

Wydawałoby się, że organizacja ślubu za granicą wymaga dużego wysiłku, kosztów i wielu wyjazdów. Naszą rolą jest właśnie to, aby zaoszczędzić Państwu tych zmartwień. 

Przy każdym rodzaju  ceremonii usługa obejmuje kompleksową opiekę  w zakresie jakiego wymaga tego wspólnie wypracowany scenariusz  pobytu i wedle uznania. Bez obawy. Zdążycie się też opalić, popływać i pozwiedzać.

 

 

 

Partnerzy

Strona stworzona przez webx.pl - tworzenie stron www
© 2013-2018 rajskiewrota.pl - biuro podróży, Wszelkie prawa zastrzeżone.