+48 605 573 651
Change language

WYSZUKAJ WYCIECZKĘ

Ponad 5000 wyselekcjonowanych ofert

REZERWACJA BILETÓW

Statki, autobusy, samoloty, pociągi, wydarzenia

NASZA OFERTA

Wycieczki, pielgrzymki, wyjazdy narciarskie

7 DNI | WŁOCHY - Nawiedzenie Całunu Turyńskiego |19.04-24.06.2015 termin do wyboru

PIELGRZYMKA DO TURYNU
NAWIEDZENIE CAŁUNU TURYŃSKIEGO

W dniach 19 kwietnia - 24 czerwca 2015 w Turynie będzie wystawiony na widok publiczny Całun Turyński, który od 1984 r. jest własnością Stolicy Apostolskiej.

PROGRAM:

DZIEŃ 1:
Zbiórka i wyjazd do Czech ok. 1:00 nad ranem. W godzinach popołudniowych przyjazd do Brna. Spotkanie z przewodnikiem i spacer zwiedzając z zewnątrz słynne zabytki: Katedrę Św. Piotra i Pawła na wzgórzu Petrov, Stary i Nowy Ratusz, Uniwersytet. Msza Św. w jednym z brenneńskich kościołów. Przejazd do hotelu w okolicy na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2:
Wczesne śniadanie, wykwaterowanie. Wjazd do Wiednia i komentowany objazd miasta – zwiedzanie z autokaru. Przejazd do Mariazell - jednego z najsłynniejszych miejsc kultu maryjnego w Europie Środkowej. Msza św. w Sanktuarium. Obiadokolacja i nocleg we Włoszech północnych.

DZIEŃ 3:
Śniadanie, wykwaterowanie. Przybycie do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego z grobem świętego, relikwiarzem i klasztorem, następnie spacer po mieście z wizytą przed Uniwersytetem. Msza Św. w Bazylice Św. Antoniego. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Turynu.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Przejazd do Turynu. Nawiedzenia Całunu Turyńskiego w kaplicy Guarinich w Katedrze św. Jana Chrzciciela. Święty Całun przechowywany jest tutaj od 400 lat. Następnie spacer po historycznym centrum miasta i zwiedzanie z zewnątrz: Piazza San Carlo, Palazzo Carignano, Palazzo Madama, park Valentino, gdzie znajduje się ciekawa rekonstrukcja średniowiecznego zamku, barokowa Basilica di Superga Msza Św. w Kościele San Lorenzo. Czas wolny. Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu w okolicach Turynu.

DZIEŃ 5:
Śniadanie, wykwaterowanie. Przemieszczenie się do Turynu na poranną Mszę Św. Przejazd na zwiedzanie Mediolanu: Katedra Duomo, czyli Katedra Narodzin Św. Marii Panny (trzeci co do wielkości kościół w Europie) – wejście do wewnątrz, dalszy spacer i zwiedzanie z zewnątrz Bazyliki św. Ambrożego, via Dante, Zamku Sforzów, Galerii Viktora Emanuela, La Scala – jeden z najsłynniejszych teatrów operowych świata, pomnik Leonarda da Vinci. Czas do własnej dyspozycji. Wyjazd na obiadokolację i nocleg w okolice Wenecji.

DZIEŃ 6:
Poranna Msza Św. w hotelu. Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Wenecji. Zwiedzanie z przewodnikiem: Bazyliki Św. Marka (wejście) oraz z wewnątrz: Pałacu Dożów, Most Westchnień, Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Rialto. Czas do własnej dyspozycjin(możliwość przepłynięcia gondolą, zakupy). W godzinach popołudniowych opuszczenie „Miasta na Wodzie” i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

DZIEŃ 7:
Powrót i zakończenie pielgrzymki w godzinach popołudniowych.


Uwaga: Program pielgrzymki jest ramowy i podlega zmianom na życzenie grupy. Kalkulacja dla grupy min. 45-osobowej, dla wyjazdów z województw: lubelskie, połodnowa część mazowieckiego do wysokości Warszawy, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie. Pozostałe do uzgodnienia.


TERMIN: do uzgodnienia (w przedziale czasowym od 19 kwietnia do 24 czerwca 2015)
Ilość dostępnych terminów ograniczona!
CENA: 1399,00 zł/osoba (przy grupie min. 45 uczestników)

Cena zawiera:
• Przejazd autokarem turystycznym
• Opiekę licencjonowanego pilota
• Opiekę duchową księdza
• Codzienne Msze Święte w kościołach lub innych godnych miejscach (w Brnie, Mariazell, Padwie, Turynie)
• Zakwaterowanie w hotelach **/*** (5 noclegów w pokojach 2 i 3-osobowych)
• Wyżywienie HB (5 śniadań, 5 obiadokolacji)
• Wodę do obiadokolacji
• Opiekę przewodników lokalnych (Brno, Padwa, Mediolan, Wenecja)
• Wstęp do Katedry św. Jana Chrzciciela w Turynie i nawiedzenie Całunu Turyńskiego
• Wstęp do Sanktuarium w Maraizell, Bazyliki Św. Antoniego w Padwie, Katedry Duomo w Mediolanie, Bazyliki Św. Marka w Wenecji)
• Ubezpieczenie KL i NNW
• Opłaty drogowe, parkingowe i wjazdy do miast

Cena nie zawiera:
• Obligatoryjnej dopłaty na realizację programu: transfer wodny do Wenecji, zestawy słuchawkowe w miejscach gdzie są obligatoryjne i opłaty klimatyczne – 25,00 euro/osoba (płatne pilotowi w autokarze)
• Innych biletów wstępu (na życzenie do uzgodnienia z grupą)
• Dopłaty do pokoju 1-osobowego (300,00 zł/osoba/5 noclegów)
• Innych świadczeń i opłat nie wymienionych w punkcie „cena zawiera”

 

REZERWACJE I UZGODNIENIA DOTYCZĄCE PROGRAMU: tel.: 605 573 651 | biuro@rajskiewrota.pl (Monika Błaszczyk)

WYCIECZKI | Pielgrzymki

Z wielką przyjemnością przedstawiamy zbiór najpiękniejszych pielgrzymek do miejsc świętych w Europie oraz w kraju. Zapraszamy do udziału!

Podczas pielgrzymek zwiedzamy Sanktuaria i chodzimy śladami świętych. Odwiedzamy zarówno najsłynniejsze miasta jak również te mniej znane, a posiadające równie wartościowe zabytki. Realizujemy bogate w atrakcje turystyczne programy oraz zaskakujemy pielgrzymów nowościami. Przez cały czas trwania pielgrzymki pilot i przewodnicy czuwają nad jej prawidłowym przebiegiem, a obecni księża otaczają uczestników opieką duchową. Podróż odbywa się komfortowym autokarem, noclegi zapewniamy w eleganckich hotelach.

Pragniemy podkreślić, że  każdy program może zostać dowolnie zmodyfikowany w celu dopasowania do indywidualnych, aktualnych pomysłów i potrzeb każdej z grup.  

 

Partnerzy

Strona stworzona przez webx.pl - tworzenie stron www
© 2013-2018 rajskiewrota.pl - biuro podróży, Wszelkie prawa zastrzeżone.