+48 605 573 651
Change language

WYSZUKAJ WYCIECZKĘ

Ponad 5000 wyselekcjonowanych ofert

REZERWACJA BILETÓW

Statki, autobusy, samoloty, pociągi, wydarzenia

NASZA OFERTA

Wycieczki, pielgrzymki, wyjazdy narciarskie

O NAS

PODSTAWA PRAWNA DZIAŁALNOŚCI
informujemy, że Biuro Podróży „Rajskie Wrota” zgodnie z porządkiem prawnym dba o Państwa bezpieczeństwo i spokój na wczasach.
Zabezpieczając Wasze interesy posiadamy niezbędną gwarancję ubezpieczeniową na rzecz Klientów (firmy Signal Iduna - M202407) oraz wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego nr 183.

MISJA
Naszym celem, który z przyjemnością realizujemy jest dbanie, aby czas Państwa urlopu spędzonego za naszym pośrednictwem należał do najpiękniejszych chwil i pozostawił barwne wspomnienia.

ZARYS DZIAŁALNOŚCI
„Rajskie Wrota”, to biuro podróży, które powstało z zamiłowania do piękna, chęci spełniania ludzkich marzeń o chwilach zapomnienia, błogim wypoczynku, aktywnej rekreacji i poznawaniu innych kultur. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez turystycznych indywidualnych oraz grupowych w kraju i za granicą. Ponadto, pośredniczymy na Państwa zlecenie w rezerwacjach turystycznych na terenie Europy. Z przyjemnością podejmujemy się obsługi turystów z dojazdem własnym. Proponujemy hotele w Europie na wczasy letnie oraz pobyty narciarskie w rejonach najsłynniejszych masywów górskich. Dbając o jak najwyższą jakość usług współpracujemy z najlepszymi. Pomagamy planować podróże, polecamy miejsca na cudowny urlop, wyszukujemy rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb i możliwości.

OSOBA REPREZENTUJĄCA FIRMĘ
Monika Błaszczyk – właścicielka biura i osoba, która odbiera Państwa telefony, maile, z wielkim entuzjazmem tworzy programy wyjazdów, pomaga w doborze najwspanialszych miejsc na wymarzony wypoczynek, dba o szczegóły i czuwa nad właściwą realizacją pobytów.

 

Partnerzy

Strona stworzona przez webx.pl - tworzenie stron www
© 2013-2018 rajskiewrota.pl - biuro podróży, Wszelkie prawa zastrzeżone.